VSecret.cz
    Victoria Secret     Miraculous
header
Krásné plavky pro rok 2017
Značkové plavky Victoria's Secret
Buďte hvězdou na pláži

Spodní prádlo, podprsenky, soupravy
Podprsenky zvětšující až o dvě čísla
Vstup do e-shopu
   

Doporučujeme:

Plavky Victoria Secret

Victoria Secret konečně představila nové plavky na rok 2013. Kousky to jsou doopravdy skvostné, což samy určitě i vy uznáte. Plavky Victoria Secret jsou velmi povedené, vybrat si můžete z mnoha druhů a typů. V nabídce jsou jak jednodílné plavky, tak i dvoudílné. Vybrat tak můžete bikiny, tankiny, monokiny,...

Plavky jsou velmi krásné. Můžete si vybrat z mnoha kombinací podle toho, která se vám bude líbit. Nezapomeňte, že s pěknými plavkami budete vypadat velmi dobře na pláži a všichni se za vámi budou otáčet. Takže si dobře vyberte. Victoria Secret je velmi dobrou volbou.

Plavky 2013 jsou opět jedinečné, co se týká střihů a módy. Zaručeně budete in, když je budete mít na sobě. Můžete mít dvoudílné plavky nejrůznějších barev, vzorů a ozdob nebo monokiny - jednodílné plavky, které tak vůbec nevypadají.

Krásné plavky v akci zde

Kupte si je u nás v obchodě, kde naleznete mnohem více plavek.

plavky plavky plavky plavky plavky plavky

Velmi důležité je, abyste si vybrala dobře padnoucí plavky. Měly by vám dokonale sednout. Plavky Victoria Secret se prodávají ve velikost XS - XL, kdy XS odpovídá velikosti 34, S 36 - 38, M 40 - 42, L 44 - 46, XL 48 - 50. Proto se před kupováním plavek pořádně přeměřte, ať si dobře vyberete.